.

Aranżacja funkcjonalnej i nowoczesnej łazienki wcale nie jest łatwa. Musimy wziąć pod uwagę potrzeby wszystkich domowników, którzy będą z niej korzystać, tak aby stworzyć komfortową oraz nowoczesną łazienkę.

Urządzając nowoczesną łazienkę staniemy przed wieloma dylematami. Co wybrać: wannę czy prysznic, umywalkę nablatową czy wpuszczaną? Na jakie kolory zdecydować się, aby pomieszczenie było ponadczasowe i jednocześnie funkcjonalne? Nowoczesna łazienka to przede wszystkim prostota, jasne lub wyraziste kolory i najczęściej meble o geometrycznych formach oraz ostro zarysowanych krawędziach.

W tym projekcie mamy do aranżacji łazienkę bez okna, którą dzielimy na cześć WC z bidetem i umywalka oraz na część prysznicową z prysznicem i umywalką, łazienkę dzielą mleczne szklane drzwi.

Do części prysznicowej, prowadzą nas także dodatkowe drzwi z głównej sypialni,

dzięki temu zabiegowi łazienka zyskuje niebanalną funkcję prywatnej łazienki przy sypialni, a zarazem łazienki głównej funkcjonującej dla wszystkich domowników.

Sami oceńcie efekty mojej pracy.

Ponadczasowa łazienka w marmurowych płytkach wielkoformatowych przeplatana płytką 3D, w pionowe pasy podnoszące nam optycznie sufit.

.

.